Een nieuw jaar, een vernieuwde website!

Geplaatst op 17-12-2019  -  Categorie: Algemeen

We sluiten 2019 bijna af en gaan richting een nieuw jaar en zelfs een nieuw decenium! 2020 gaat goed van start met een gloednieuwe website. Afgelopen maanden is hard gewerkt om de website een nieuw jasje te geven dat zich meer richt op het werven van nieuwe leden, een van de doelen dat het bestuur zich heeft gesteld richting 2030.

Wat is er nieuw? 

Niet alleen het uiterlijk is veranderd, er zijn ook nieuwe pagina's toegevoegd met informatie over o.a. de club, de zelfwerkzaamheid en het wedstrijdzeilen. Ook leuk om te noemen is dat we een pagina hebben waar een aantal leden aan het woord komen over onze club. Onze leden zijn immers onze beste ambasadeurs! Daarnaast is er ook een korte promotiefilm gemaakt die vanaf nu op de homepage van de website schittert. De film schets in een paar minuten een leuke impressie van de club en het zeilen bij De Doordrijvers.  

Reageren

Inloggen om een reactie te plaatsen.


Er zijn nog geen reacties geplaatst
 
 

Contact


 Adres

      W.S.V. De Doordrijvers

      Uitdammerdijk 14

      1026 CP Amsterdam (Durgerdam)

 Telefoon

        020 490 4563 

  E-mail

       ofni.[antispam].@doordrijvers.nl

  Website

       eitcader.[antispam].@doordrijvers.nl

 

Maps


 

Watersportvereniging De Doordrijvers

Onze adverteerders


 

 
 

 

 W.S.V De Doordrijvers 2020